Panaflo 8015 FBK08T24H DC24V 0.17A 3Pin Kutusu Soğutma Ventilatörü FBKO8T24H
Menşe yeri Japonya
Marka adı OMRON
Sertifika CE ROHS
Model numarası FBK08T24H
Ürün Detayları
Durum:
Yeni fabrika mührü (NFS)
Ürün No.:
FBK08T24H
Menşei:
Japonya
Vurgulamak:
Panaflo 80mm kasa soğutma fanı
24V DC servo soğutma fanı
3Pin Panaflo soğutma fanı