SDA12X25 Airtac ultra ince hava pnevmatik silindir SDA12X25B yepyeni mühürlü
Menşe yeri Çin
Marka adı Airtac
Model numarası SDA12X25
Ürün Detayları
Ürün adı:
Ultra İnce Hava Pnömatik Silindiri
Tip:
Çift hareketli silindir
Ürün No:
SDA12X25
Durum:
Yeni orijinal
Garanti:
bir yıl
Yapı:
T/T
Seri:
AirTAC SDA Kompakt Silindir
Manyetik mi:
Mıknatıs olmadan
Vurgulamak:
Airtac ultra-ince pnömatik silindir
SDA12X25B hava silindiri sızdırmaz
pnömatik silindir otomasyon yedek parçaları
Ödeme ve Kargo Koşulları
Min sipariş miktarı
1 adet
Fiyat
Ambalaj bilgileri
orijinal ambalaj
Teslim süresi
2 gün
Ödeme koşulları
Özelleştirilmiş
Yetenek temini
Günde 100 adet
Ürün Açıklaması
Airtac SDA12X25 Ultra-İnce Hava Pnömatik SilindiriKompakt Hassasiyet, Maksimum Verimlilik
Ürün Genel Bakışı:
Teknik Veriler:
Parametre Özellik
Silindir Tipi Ultra-İnce / Kompakt pnömatik silindir
İç Çap Boyutu 12 mm
Strok Uzunluğu 25 mm
Çalışma Basıncı 0.1–0.9 MPa (14.5–130 PSI)
Maksimum Hız 1.5 m/s'ye kadar (yüke bağlı olarak ayarlanabilir)
Çalışma Sıcaklığı -20°C ila 70°C (-4°F ila 158°F)