Su Borusu Basınç Sensörü QBE2002-P25 QBE2 002-P25 QBE2002-P25
Menşe yeri Almanya
Marka adı SIMENS
Sertifika CE ROHS
Model numarası QBE2002-P25
Ürün Detayları
Durum:
Yeni fabrika mührü (NFS)
Ürün No.:
QBE2002-P25
Mfg:
SIMENS
Menşei:
Almanya
Vurgulamak:
Su borusu basınç algılayıcısı QBE2002-P25
garantili endüstriyel basınç sensörü
Su borusu sensörü QBE2002-P25
Ödeme ve Kargo Koşulları
Min sipariş miktarı
1 adet
Ambalaj bilgileri
Orijinal ambalaj
Teslim süresi
0-3 Gün
Ödeme koşulları
Banka havalesi, Paypal, Western Union
Yetenek temini
Günde 100 adet
Ürün Açıklaması
Siemens QBE2002-P25. Basınç Algılayıcı ∙ 0 ∙ 25 bar, DC 0 ∙ 10 V, Piezo-Resistive, Seramik Diyafragma, HVAC
Genel bakış
BuSiemens QBE2002-P25Siemens Building Technologies'ten piyoz-resistif bir basınç sensörüdür,Lineer DC 0 ̇10V çıkışla 0'dan 25 bar'a kadar kapsayacak ̇ farklı ölçüm çeşitlerinde 1'den 40 bar'a kadar uzanan QBE2002 serisinin en yüksek aralığı üyesi.
25 bar'da (362.6 psi / 2.5 MPa), bu sensör HVAC hidrolik devrelerinin daha yüksek basınçlı ucuna hizmet eder: birincil şehir ısıtma ağları, yüksek katlı bina su kaynağı yükseltileri, buhar sistemleri,ve basınçlı soğutucu devrelerinde 10 veya 16 bar varyasyonları yeterli olmayacaktır.
Ölçülen basınç, seramik diski saptırır; direnç ağı direnci orantılı olarak değiştirir; dahili elektronikler köprü çıkışını 0 ̊ 10 V sinyaliyle koşullandırır.
Ana Özellikler
Parametreler Değer
Ölçme aralığı 0 ̊25 bar (0 ̊2,5 MPa / 0 ̊362,6 psi)
Çıkış sinyali DC 010V (düzgün)
Ölçme İlke Pyezo-resistif, seramik diyafram
Basınç Bağlantısı Paslanmaz çelik 1.4404 / AISI 316L
Sıfırlayıcı FPM
Kablo 1.5 m önceden kablolu
Ağırlık (paketle birlikte) 0.171 kg
Medya Tarafsız sıvılar ve gazlar
HVAC kontrol sistemlerinde 0 ̊10V çıkış
DC 0?? 10V sinyali, Siemens HVAC denetleyicileri, DDC sistemleri ve çoğu bina yönetim sistemi alan denetleyicileri için standart analog giriş formatıdır.Sıfır volt, 0 bar ölçümünü (atmosfer basıncı) temsil eder.10V 25 bar'ı temsil eder.
Ölçekleme aralığında doğrusaldır.Bu, kontrolörün yazılım yapılandırmasının basınç değerini doğru bir şekilde görüntülemek ve işlemek için 0 ′′ 10V sinyal türünün yanında girilen ölçüm aralığına (0 ′′ 25 bar) ihtiyacı olduğu anlamına gelir..
Pratikte, birçok HVAC hidrolik devresi 25 bar tavanın çok altında çalışır. Tipik bir soğutulmuş su sistemi, yalnızca sensörün çıkış aralığının alt kısmını kullanarak 612 bar'da çalışır.
Bu, yaygın bir karıştırma: 25 bar aralığı, ara sıra basınç çıkışlarına karşı güvenlik aralığı sağlar ve birçok farklı HVAC kurulum türünde kullanılan aynı aralıktır.Ama kontrolör girişinde bazı çözünürlükleri kurban ediyor..