OMRON Yakınlık sensörü TL-N10ME1 TLN10ME1 TL-N10ME1
Menşe yeri Japonya
Marka adı OMRON
Sertifika CE ROHS
Model numarası TL-N10ME1
Ürün Detayları
Durum:
Yeni fabrika mührü (NFS)
Ürün No.:
TL-N10ME1
Menşei:
Japonya
Vurgulamak:
yakınlık endüstriyel otomasyon sensörleri
yakınlık smc pnömatik döner aktüatör
Ödeme ve Kargo Koşulları
Min sipariş miktarı
1 adet
Ambalaj bilgileri
Orijinal ambalaj
Teslim süresi
0-3 Gün
Ödeme koşulları
Banka havalesi, Paypal, Western Union
Yetenek temini
Günde 100 adet
Ürün Açıklaması
Omron TL-N10ME1 Dikdörtgen İndüktif Yakınlık Sensörü
Genel bakış
Korunmasız tasarımı, 10 mm algılama mesafesi, DC 3 telli NPN normalde açık çıkışı ve dikdörtgen 30 mm sınıfı konutu, destekler, düz yüzeyli makine montajı,transfer ekipmanları, ve küboid bir sensör bedeninin telli bir namlu türünden daha kolay konumlandırıldığı endüstriyel mekanizmalar.
TL-N ailesi bu kurulum tarzına dayanıyor.TL-N10ME1, demir hedefleri için pratik bir 10 mm algılama mesafesini sağlayan daha büyük bir dikdörtgen algılama başıyla basit bir elektrikli arayüzü birleştirir..
Elektriksel özellikleri de standart endüstriyel kontrol sistemlerine çok uygun.
Model 10 ila 30 VDC arasında çalışır, DC 3 telli NPN NO çıkışını kullanır, 500 Hz'ye kadar geçiş yapar ve ters kutupluk koruması ve bir artış bastırıcı içerir.
Ana Özellikler
Parametreler Değer
Model TL-N10ME1
Kafanın Boyutunu Algılamak 30 mm × 30.5 mm × 52.5 mm
Türü Kare tip, korunmasız
Güç Kaynağı DC 3 tel
Uzaklık algılama 10 mm ±10%
Mesafe ayarlama 0 ila 8 mm
Farklı mesafe Algılama mesafesinin en fazla %15'i
Algılayıcı Nesne Demir metal
Standart algılayıcı nesne Demir 40 × 40 × 1 mm
Yanıt sıklığı 500 Hz
Güç kaynağı voltajı 12 ila 24 VDC
Çalışma gerilim aralığı 10 ila 30 VDC
Mevcut Tüketim 8 mA en fazla 12 VDC / 15 mA en fazla 24 VDC
Kontrol çıkışı NPN
Çalışma Modu Hayır
Gösterge Kırmızı algılama göstergesi
Koruyucu devre Ters kutupluk koruması, artış baskıcısı
Çevre sıcaklığı -25 ila +70 °C
Kablo Uzunluğu 2 m
Düz yüzeyde kurulum için dikdörtgen vücut
Bu, hem ilk kurulumunu hem de daha sonra değiştirilmesini daha uygun hale getirebilir.
Korunmasız 10 mm algılama
Korunmasız 10 mm algılama sınıfı, TL-N10ME1'e genel metal tespiti için yararlı bir çalışma marjı verir.
Sık Sorulan Sorular
S1: TL-N10ME1 hangi tür uygulamalar için en uygun?
S2: Bir mühendis neden ipli bir namlu tüp yerine dikdörtgen bir yakınlık sensörü seçer?
S3: Korunmasız tasarım pratikte ne anlama gelir?
Bu, algılama alanının, 10 mm aralığı elde etmeye yardımcı olan akıntılı montajlı kalkanlı tipten daha geniş bir şekilde uzandığı anlamına gelir.