VISOLUX Fotoelektrik Sensör RLK39-54-Z3140A116 RLK3954Z3140A116 RLK39-54-Z/31/40A/116
Menşe yeri Almanya
Marka adı Pepperl+Fuchs
Sertifika CE ROHS
Model numarası RLK39-54-Z3140A116
Ürün Detayları
Durum:
Yeni fabrika mührü (NFS)
Ürün No.:
RLK39-54-Z3140A116
Menşei:
Almanya
Vurgulamak:
fotoelektrik endüstriyel otomasyon sensörleri
fotoelektrik smc pnömatik döner aktüatör
Ödeme ve Kargo Koşulları
Min sipariş miktarı
1 adet
Ambalaj bilgileri
Orijinal ambalaj
Teslim süresi
0-3 Gün
Ödeme koşulları
Banka havalesi, Paypal, Western Union
Yetenek temini
Günde 100 adet
Ürün Açıklaması
Pepperl+Fuchs RLK39-54-Z/31/40A/116∙ Retrorefleksif Fotoelektrik Sensör 7m, Kırmızı Işık, Polarizasyon Filtresi, Relay 3A, Zamanlayıcı, Işık/Karanlık Açık, IP54
Genel bakış
Ana Özellikler
Parametreler Değer
Bulma aralığı 7 m'ye kadar
Işık Kaynağı Görünür kırmızı ışık
Polarizasyon Filtresi - Evet.
Duyarlılık Potansiyometre ile ayarlanabilir
Çıkış İletişim bağlantısı
Çıktı Akımı 3 A
Çalışma Modu Açık / Karanlık (değiştirilebilir)
Zamanlayıcı Dahili (gecikme fonksiyonu)
Bağlantı Terminal bölmesi
IP derecelendirme IP54
Çalışma sıcaklığı −25°C - +55°C
Göstericiler LED durumu + alıcı gösterge
Retrorefleksif algılama
Polarizasyon Filtresi (/31) ️ Yansıtıcı nesnelerin tespiti
Hedef yüzeyinin ayna benzeri bir yansıması kutuplaşmayı döndürmez, bu nedenle alıcı onu reddeder.
Retroreflektörün geometrisi kutuplaşmayı döndürür, bu yüzden meşru ışın dönüşleri kabul edilir.
Relay çıkışı (/ 40A) 3A'da doğrudan yük geçiş
RLK39-54-Z anahtarlarının röle bağlantı çıkışı, besleme voltajında 3A'ya kadar yüklenir.bir röle temas sensörün besleme devresinden elektrikli olarak izole edilmiştir .
Bu yalıtım, sensörün 230V AC solenoidlerini, alarm seslerini, AC bobinleri ile motor başlatıcılarını ve PLC girişlerini ara röleler veya sinyal yalıtıcıları olmadan tek bir çıkıştan değiştirmesini sağlar.
Üç amper, fabrika otomasyonunda en yaygın doğrudan geçiş yüklerini kapsar: 24V DC röle bobini (50~150mA), 24V solenoid valfi (100~500mA), küçük AC motor başlangıç bobini (0,5~2A),ve çoğu PLC giriş modülü.
3A'yı aşan yükler için, büyük motor kontaktorları, yüksek akımlı solenoidler için, röle çıkışı doğrudan yükü değil, ara röle sarmaşkasını yönlendirir.