A06B-6200-H008 Fanuc Servo Amplifikatör Modülü A06B6200H008 A06B-6200-H008
Menşe yeri Japonya
Marka adı FANUC
Sertifika CE ROHS
Model numarası A06B-6200-H008
Ürün Detayları
Durum:
Yeni Fabrika Mührü (NFS)
Ürün No.:
A06B-6200-H008
Menşei:
Japonya
Sertifika:
Beyaz
Vurgulamak:
Fanuc Servo amplifikatör modülü
a06b fanuc servo amplifikatörü
a06b haas fırçasız servo amplifikatörü
Ödeme ve Kargo Koşulları
Min sipariş miktarı
1 adet
Ambalaj bilgileri
Orijinal ambalaj
Teslim süresi
0-3 Gün
Ödeme koşulları
Banka havalesi, Paypal, Western Union
Yetenek temini
Günde 100 adet
Ürün Açıklaması
Fanuc A06B-6200-H008 | αiPS-7.5 Güç Kaynağı Modülü — 200–240VAC / 33A Giriş, 283–339VDC / 9.4kW Çıkış, Güç Rejenerasyonu, αi-B Serisi
Genel Bakış
Fanuc A06B-6200-H008 , üç fazlı 200–240VAC'yi 33A'da 9.4kW nominal çıkışlı 283–339VDC bara dönüştüren, aktif güç rejenerasyonuna sahip kompakt bir αiPS-B serisi güç kaynağı modülü olan αiPS-7.5'tir.
A06B-6200 αiPS-B serisi ürün gamındaki giriş-orta seviye ürün olarak αiPS-7.5, küçük-orta ölçekli CNC makine konfigürasyonlarını hedefler — birkaç αiSV-B servo ekseni hafif-orta akımda artı daha küçük bir αiSP-B iş mili modülü, burada birleşik tepe anlık talep 9.4kW bara kapasitesi dahilinde kalır.
33A girişten 9.4kW bara çıkışıyla αiPS-7.5, αiPS-B serisindeki en kompakt PSM'dir ve hala anlamlı bir çok eksenli ve iş mili kombinasyonunu destekler.
Küçük VMC'ler (dikey işleme merkezleri), orta düzey iş mili gücüne sahip kompakt CNC tornalar ve iş mili gücünün 5.5–7.5kW sınıfında olduğu ve iki ila üç hafif servo eksenin sürücü konfigürasyonunu tamamladığı delme-dokunma merkezleri için uygun şekilde belirtilmiştir.
Anahtar Özellikler
Parametre Değer
Modül Modeli αiPS-7.5 / αiPS-7.5-B
Giriş Voltajı 200–240V AC, 3 fazlı
Giriş Akımı 200V'da 33A
Giriş Frekansı 50/60 Hz
DC Çıkış Voltajı 283–339V
Çıkış Gücü 9.4kW nominal